YATIRIM FONLARI
Web NTVMSNBC   
NTVMSNBC'yi açılış sayfam yap
Ekonomi
Küresel Kriz
Gündem
Dünya
Enerji
Otomotiv
Bankacılık
Tarım
Şirketler
CNBC-e Endeksleri
Video
Foto Galeri
Türkiye
Dünya
Ekonomi
Spor
Teknoloji
Sağlık
Kültür Sanat
Yaşam
Hava Yol
Yeşil Ekran
Eğitim
Moda
Otomobil
Doğuş Yayın Grubu
NTV
CNBC-e
e2
NTVSPOR.NET
NBA TV
NTV Radyo
Eksen 96.2
Radio N101
NTV Yayınları
NTV Tarih
N. Geographic
 
NTVMSNBC Anasayfa » Ekonomi » Küresel Kriz


Fon Türleri Bazında Yatırım Fonlarının Performansı

TÜRLERİNE GÖRE EN FAZLA KAZANDIRAN FONLAR - 04/03/2005
 
A Tipi Değişken 
Fon Adı04/03/2005 Portföy Değeri04/03/2005 fiyatHaftalık Değişim (%)Yılbaşına göre Değ. (%)
Sanko Men.(A) Değ. Fon4,348,6140.0275083.209.41
Meksa Yat (A) Değ. Fon75,8760.0553453.172.75
TSKB (A) Değ. Fon855,7410.0315181.9512.07
Strateji Men (A) Değ. Fon4,380,7700.6398041.6318.90
Hak Men (A) Değ. Fon421,6800.7192581.614.65
Anadolubank (A) Değ. Fon3,021,1350.0161091.6014.90
Garanti Ban. A Özel Bir. Yön. Şub.Değ. Fon877,3080.0111491.275.61
BankEuropa (A) Değ. Fon237,5590.0164801.179.97
Evgin Men (A) Değ. Fon298,4080.0484451.1615.55
Ziraat Ban. (A) Değ. Fon7,095,46518.3963411.115.16
 
A Tipi Endeks 
Fon Adı04/03/2005 Portföy Değeri04/03/2005 fiyatHaftalık Değişim (%)Yılbaşına göre Değ. (%)
İş Bank (A) Tekno. Fon2,192,0380.0073019.0226.56
İş Bank (A) Met-Mak. Fon1,003,4400.0202662.014.13
Ziraat Ban. (A) İMKB 30 End. Fonu301,8540.0098791.161.16
Denizbank (A) U100 Fon5,996,2760.0202010.688.52
Finansbank Dow Jones İst. 20 A Borsa Yat. Fonu15,535,0796.6040210.557.04
Ata (A) U30 Fon2,791,0110.0226730.366.88
Global Men (A) U100 Fon942,5940.0141450.357.23
İş Bank (A) U-Mali Fon8,504,8680.0203540.349.67
Yapı Kredi Yat (A) U30 Fon21,252,2020.0173580.338.04
Garanti Ban. (A) U100 Fonu5,838,2410.4192850.317.54
 
A Tipi Hisse 
Fon Adı04/03/2005 Portföy Değeri04/03/2005 fiyatHaftalık Değişim (%)Yılbaşına göre Değ. (%)
Denizbank (A) Hisse Fon2,980,5680.0626993.2812.90
Ak Yat. (A) Hisse Fonu2,083,4780.0226172.2912.39
TSKB (A) Hisse Fon994,9820.0195821.5313.46
Abank (A) Hisse Fonu4,568,8370.0227881.337.47
Akbank (A) Hisse Fonu8,143,1240.4861941.198.79
Gedik Yat. (A) Hisse Fonu53,7380.0259861.173.62
Koçbank (A) Hisse Fonu7,104,6590.2762900.978.41
Finansbank (A) Hisse Fon2,280,9460.0219350.786.62
Teb-Yat.(A) Hisse Fonu4,109,5850.0172260.7510.25
Kalkınma Yat. (A) Hisse Fonu1,082,9820.0230740.746.70
 
A Tipi İştirak 
Fon Adı04/03/2005 Portföy Değeri04/03/2005 fiyatHaftalık Değişim (%)Yılbaşına göre Değ. (%)
İş Bank (A) İştirak Fonu29,487,65311.9800982.0213.68
Koç Yat. (A) İştirak Fonu3,606,9180.1114361.977.31
Akbank (A) Sab.H İştr. Fonu4,692,8640.0280750.0310.01
 
A Tipi Karma 
Fon Adı04/03/2005 Portföy Değeri04/03/2005 fiyatHaftalık Değişim (%)Yılbaşına göre Değ. (%)
Vakıfbank (A) Karma Fon1,400,5510.2179551.436.93
Ziraat Ban. (A) Karma Fon2,269,9510.0310121.225.42
Eczacıbaşı (A) Karma Fon5,563,2060.0426941.206.72
İnter Yat (A) Karma Fon1,293,9920.4375391.145.94
Finans Yat (A) Karma Fon1,214,3250.0379651.092.94
Evgin Men (A) Karma Fon789,5470.2734190.969.20
Gedik Yat. (A) Karma Fon67,1620.2384330.927.92
Koçbank (A) Karma Fon1,820,6990.0295340.907.05
Halkbank (A) Karma Fon478,79712.5528300.864.98
Tacirler Men (A) Karma Fon6,111,3010.4340290.840.47
 
A Tipi Özel 
Fon Adı04/03/2005 Portföy Değeri04/03/2005 fiyatHaftalık Değişim (%)Yılbaşına göre Değ. (%)
Yatırım Finans. (A) Resan Özel20,659,0620.1709561.592.39
Oyak Yat. (A) Axa Oyak Özel Fon10,455,4000.2682221.010.22
Koçbank (A) Allianz Özel Fon1,886,5350.1886540.991.51
Abank (A) Anadolu Özel Fon7,354,4280.0543180.746.39
Abn Amro Bank (A) Alarko Özel29,994,6990.3811270.635.98
Teb (A) GSD Özel Fon431,9020.1681860.390.44
 
A Tipi Sektör 
Fon Adı04/03/2005 Portföy Değeri04/03/2005 fiyatHaftalık Değişim (%)Yılbaşına göre Değ. (%)
Akbank (A) Tekno. Sek. Fonu684,1870.0200633.1415.01
Akbank (A) Mali Kur. Sek. Fonu9,483,7410.0379611.3217.29
Garanti Ban. (A) Mali Sek. Fonu7,276,8900.0416631.0510.34
Akbank (A) İm. Sek. Fonu727,8520.0196160.935.08
Bizim Men. Değ. (A) İnşaat Fonu851,7010.0113860.832.33
 
A Tipi YBMK 
Fon Adı04/03/2005 Portföy Değeri04/03/2005 fiyatHaftalık Değişim (%)Yılbaşına göre Değ. (%)
Garanti Ban. (A) YBMK Fonu766,2710.0235820.800.60
YKB (A) YBMK Fonu1,072,8567.702610-0.72-3.28
 
B Tipi Değişken 
Fon Adı04/03/2005 Portföy Değeri04/03/2005 fiyatHaftalık Değişim (%)Yılbaşına göre Değ. (%)
Eczacıbaşı (B) Değ. Fon32,216,4210.0258811.185.20
Anadolubank (B) Değ. Fon13,167,4350.0142791.135.17
Denizbank (B) Değ. Fon4,863,3060.2828350.944.47
Koçbank (B) Özel Bank. Büy. Am. Değ. Yat. Fonu34,197,1050.0101010.940.66
Abn Amro Bank N.V. (B) Değ. Fonu51,204,2490.3660210.844.56
Garanti Ban. (B) Değ. Fon159,376,75425.1885740.794.46
Akbank Özel Bankacılık (B) Değ. Fon84,855,7470.0110020.755.25
İnter Yat. (B) Değ. Fon2,344,3750.0220400.725.32
Dışbank (B) Değ. Fon11,915,9730.0187850.714.19
Ata Yat (B) Değ. Fon29,841,9730.5430580.714.41
 
B Tipi Karma 
Fon Adı04/03/2005 Portföy Değeri04/03/2005 fiyatHaftalık Değişim (%)Yılbaşına göre Değ. (%)
İş Bank (B) Karma Fon1,534,6460.0149070.09-0.84
 
B Tipi Likit 
Fon Adı04/03/2005 Portföy Değeri04/03/2005 fiyatHaftalık Değişim (%)Yılbaşına göre Değ. (%)
Turkishbank (B) Likit Fon12,367,5220.0170820.312.63
Dış Yat. Men. Değ. (B) Likit Fon12,426,8500.0126650.272.63
Sanko Men.(B) Likit Fon2,751,8900.0141190.262.36
Vakıfbank (B) İnternet Likit Fonu7,988,8915.1687810.242.38
Finans Yat.(B) Likit Fon161,762,3410.0175820.242.52
Ziraat Yat. (B) Likit Fon45,224,52762.4902950.242.39
Park Ray.Jam. (B) Likit. Fon2,374,4200.0453160.242.18
İsviçre Sig. (B) Likit Fon9,075,2690.2138100.242.18
Dışbank (B) Likit Fon149,081,01992.5599120.242.40
İş Bank (B) İnt. Likit Fon148,014,1392.5035540.232.48
 
B Tipi Özel 
Fon Adı04/03/2005 Portföy Değeri04/03/2005 fiyatHaftalık Değişim (%)Yılbaşına göre Değ. (%)
Abn Amro Bank N.V. (B) Teks.Özel Değ.Fon3,632,9560.0908240.410.57
 
B Tipi Tahvil ve Bono 
Fon Adı04/03/2005 Portföy Değeri04/03/2005 fiyatHaftalık Değişim (%)Yılbaşına göre Değ. (%)
Eczacıbaşı (B) Tahvil ve Bono Fonu3,037,2320.0101701.401.74
Turkishbank (B) T/B Fonu12,343,8200.0121841.195.45
Ziraat Ban (B) Tahvil Fonu114,440,25034.0034560.964.74
Halkbank (B) Tahvil Fonu9,734,99418.2363340.945.11
Garanti Men (B) Tahvil Fonu88,505,4803.7452990.925.20
BankEuropa (B) Tahvil Fonu10,949,6930.0148810.924.67
Ata Yat (B) Tahvil Fonu2,443,4140.0191510.925.10
Koç Yat. (B) Tahvil Fonu146,325,4600.0343470.914.87
Yatırım Finans. (B) Tahvil44,168,7260.0745880.874.79
YKB (B) Tahvil Fonu85,076,10130.5786800.834.83
 
B Tipi YBMK 
Fon Adı04/03/2005 Portföy Değeri04/03/2005 fiyatHaftalık Değişim (%)Yılbaşına göre Değ. (%)
Ata Yat (B) YBMK Fonu87,5430.019709-1.10-3.96
Oyakbank (B) YBMK Fonu218,8060.199337-1.69-5.60
 
Yatırım fonuyla ilgili ayrıntılı tablolar www.fonbul.com'dan alınmaktadır.


Bu habere oy ver
Düşük
1 Puan 2 Puan 3 Puan 4 Puan 5 Puan 6 Puan 7 Puan 8 Puan 9 Puan 10 Puan
Yüksek
     •  En çok puan alan haberler

Yazdır Gönder Görüş yaz/ oku

Bütün Görüşleri Oku

Ana Sayfa | Türkiye | Dünya | Ekonomi | Sağlık | Yaşam | Teknoloji | Kültür Sanat | Doğal Hayat | Eğitim | Moda
Spor | Hava Yol | İletişim | Yardım | İzleyici Görüşleri | Reklam Seçenekleri | Hukuki Şartlar & Gizlilik Hakları